
PINK Academy – verkiezingen editie
februari 4 @ 1:00 pm - 5:00 pm
Er komen weer verkiezingen aan! 15 maart 2023 stemmen we voor de Provinciale Staten en de Waterschappen. Dat betekent dat we ook weer campagne gaan voeren!
Wil je meer weten over wat deze bestuurslagen doen? Hoe je campagne voert? En hoe je dingen gedaan krijgt in de politiek? Nou, wij ook! Daarom organiseren we een PINK Academy: verkiezingen editie. 4 trainingsmiddagen, los te volgen maar het leukste als combinatie!
Elke training bestaat uit een inhoudelijke workshop en een vaardigheid. De onderwerpen variëren van waar we nou eigenlijk voor stemmen en hoe je standpunten effectief uitdraagt tot de politieke instrumenten die te gebruiken zijn. Locatie volgt nog, waarschijnlijk Amsterdam of Utrecht.
De voorlopige programma’s van de trainingen zijn als volgt; (LET OP: deze kunnen nog wijzigen)
Zaterdag 7 januari:
- Intro in de Provinciale Staten & Waterschappen
- Hoe gebruik je politieke instrumenten?
Zaterdag 21 januari:
- Speerpunten van de provinciale staten
- Hoe zet je de (sociale) media in?
Zaterdag 4 februari:
- Speerpunten van de waterschappen
- Hoe draag je je eigen standpunten uit in een debat?
Zaterdag 18 februari
- Wat doet de Eerste Kamer
- Hoe ga je om met moeilijke vragen?